You were smiling on my arm, now you are crying on my shoulder...

15. dubna 2010 v 22:20 | Bláznivá^^ |  Feelings and dreaming ♥

deviantart.comMožná že vypadám jako drsňačka, ale víš, já mám taky city. Jako by nestačilo, že jste mi vzali iluze.

Bojím se chodit na fejsbůk. Bojím se chodit do školy, protože se to teď fakt nedá. Nemůžete nic říct nebo něco udělat bez toho aniž by si o vás povídali a samozřejmě to rozhlašovali po tom podělaném serveru. Naše třída je příšerná. Teda až poslední dobou. Jsou tak hnusní, zlí a nefér, tihle spolužáci a spolužačky, které jsem měla tak ráda...! Každej den je někdo u školních poradců. Důvod? Psychická šikana. A myslím, že někdo bude mít pořádnej problém... Jednoduše je pěkně dusno.

And I find it kind of funny
I find it kind of sad
The dreams in which i'm dying
Are the best I've ever had

...něco na tom bude, ne? Štve mě to. Co jste to, sakra, za lidi? Komplexy se přece dají řešit i jinak.

Zítra to bude rok, co jsem založila tenhle blogísek. (No, chtěla jsem ho založit sice až 17. - na mé narozeniny -, ale nevydržela jsem :D.) Rok plnej radosti, štěstí a smutku. Byl to skvělý rok... řekněme... až do poslední doby. Alexa říká, že tu vždycky budou lidi, kteří tě budou pomlouvat za zády. Má pravdu. Jenže. Za těch ubohejch 12 měsíců se z balletgirl stal už něco jako fenomén, i když, na druhou stranu, mě fakt štve, že o něm ví tolik lidí. Třeba jednou vymyslí blogy s heslem pro vstup... Popřejte tomuhle skromnému blogísku se mnou všechno nejlepší, protože myslím, že rok je dost dlouhá doba, teda na to, jak rychle to uteklo.

Nějak na mě letos nedoléhá narozeninová nálada. Asi to bude tím neuvěřitelným stresem ze školy a z těch pipinek, ale stejně, je to divné, přijde mi, že to všichni prožívají mnohem víc než já, každý se mě ptá, jak budu slavit, jak se těším atd... a já... jsem úplně v klidu. Nechci mít narozeniny. Ten dort, dárečky, to je sice všechno strašně fajn, ale já... bych byla nejradši zas ta malá bezstarostná holka, která si hrála s bárbínama.

Jsem strašná, já vím, ale jak už kdosi řekl... nostalgia is my favourite feeling...

Bláznivá^^
 


Aktuální články

Reklama