Pippies, veverka, nudle a Helfštýn čili výlet.

20. června 2009 v 20:20 | Bláznivá^^ |  Přišel, viděl, slyšel
Buďajs zvonil 5.30 - vážně krutost. A už o půl sedmé jel vlak. Dokodrcali jsme se do Hranic do autokempu. První pocity? Zděšení, zhnusení, fuj fuj fuj. Místo slibovaných chatek nás "ubytovali" v dělnických buňkách, ve kterých když jste trošku dupli, tak se otřásly v základech, a ve kterých byli chlupatí velcí pavouci, staré skříně, které nešly otevřít - a když jo, tak vám, jako Janě spadly na nohu.

No, takže asi půl hodiny po příjezdu jsme se vypravili na vlakové nádraží, od tama jsme jeli do Lipníka vlakem. Byla to zajímavá cesta. Vlastně cesty, jednou jsme přestupovali. Poprvé jsem seděla vedle Štverdyho a naproti Morrimu a Lubošovi, které s náma pí profesorka dala "do skupinky, ve které se členi mají navzájem hlídat" :D. A při další cestě jsem si koupila Bravo Girl! (ať je trochu prdele, že :D) a pak jsem seděla v kupéčku se Štverdym, Richardem, Morrim, Lubošem, Jendou a Karotkou a četla jim jejich horoskopy. A Morrimu strašně smrděly nohy a všeci jsme se tam strašně nasmáli.

V Lipníku byla prohlídka města. Ta ženská (řekla bych že tam byla na brigádě), co nám o tom povídala, mluvila úplně jako naše pipinky ze třídy a navíc ještě každou druhou slabiku protahovala. Pak jsme měli asi půl hoďky rozchod, tak jsme s Dajuš zasunuly na sedačkách se zmrzkou a kochaly se nádherným dnem. A asi ve dvanáct, v tom největším pařáku jsme se vypravili na Helfštýn. Celou dobu to bylo polem po asfaltce a Karotka mi házel trávu na batoh a za tričko a Radek taky a mysleli si jak jsou vtipní. Ta cesta byla ještě jakž takž v pohodě. Ale - ti vepředu - to byl myslím Morri, strašně hnali, takže jsme místo průměrné rychlosti 4km/hod. šli 4 kilásky za 25 minut. Fuj. A to to bylo do prudkého kopce.

ó ó ó celý článek milánkové


Následně jsme dostali božího průvodce a ten nám vykládal o hradu. Bla, bla bla. Nejlepší bylo, jak reagoval na Terezu s Janou, které furt rušily výklad svým stupidním hihňáním se: "Blondýnky mlčí..." . Ale bylo to zajímavé. Nejlepší byla výsernice :D. A pak jsme z Helfštýna šli do Hranic.

Patnáct kiláků, kámo.
Nadávali jsme jak dlaždiči. Teda oprava, nadávali jak dlaždiči. Já jsem aspoň měla možnost úplně na konci výpravy si povídat s Dájou. Na rozchodu ve městě jsem si potom koupila čínské nudle a sedla si společně s Vikinou a Danielou ven. A protože mi pár nudlí spadlo na stůl a já je nechtěla jíst, nenápadně jsem je odhodila na vedlejší chodník. A pak myslela že se po... smíchy, když kolem procházeli lidé a šlapali na ty nudle :D. A pak jsme přišli do kempu a já s Dajuš jsme přepadly sprchy z roku raz dva tři. A pak půlka třídy zasunula u ohně a ti, co si donesli špekáčky, opékali špekáčky. Dvojčata a Gabča si koupily na opékání marschmallow, a já sýr. Všichni se na mě sice první divně dívali, ale nakonec spokojeně žvejkali sýr všichni :D. ("A Kájo, dáš mi taky...?")

No a pak jsme obhlížely (všechny holky kromě kraviček Terezky a Janičky) jakési frajery co přijeli do toho kempu a oni na oplátku obhlíželi nás a pak jsme se houpali na houpačkách a Vikina si narazila julču. Holky za chvíli začaly tak v kroužku čítajících asi pět těl drbat kohosi, tak jsem navrhla, že se může jít do nějaké chatky. A šlo se. Do jedné chatky se nacpaly všechny holky včetně Kiki a Julči(ale 4 holky na výletě vůbec nebyly), teda kromě pippies. Totiž pipin. Pippies jsem vymyslela já - (když je jedna pipí...) - tyto dvě slečny - Terezka a Janička - škoda mluvit. To si s sebou na výlet vzalo žehličku na vlasy, chechtá se to na celé kolo takovým tím husím smíchem smutným věcem (i nevtipným a trapným), nechává si to nést tašky ubohými kluky a ještě to pak na ně dělá voči, na túru si to bere značkový hadry etc.

A pak tam mezi náma kolovaly dva energy drinky a džus a čokoláda, gumoví medvídci, slané tyčinky a chipsy(které se mi podařilo zasednout :D) a různé další vymoženosti, které někdo donesl. Povídaly jsme si od devíti do půlnoci. A vydržely bychom pochopitelně mnohem dýl, ale učitelka nás hnala do svých chatek. Bylo to strašně příjemné. Naše dívčí část třídy se dala dohromady. Konečně. Řekly jsme si, co nám na ostatních vadí, co se nám líbí (o mně se diskutovalo nejdéle :D: "No mě se líbí že jsi správně praštěná." "No a jsi strašně charismatická." "No a dovedeš ze všeho udělat srandu, ale umíš být i vážná." :D no až jsem se červenala prostě :D) Ale probíraly jsme samozřejmě i kluky. Nejdéle jsme strávily tím, jak všichni dokola opakovali, jak mě Štverdy balí. Ale nejvíc mě překvapilo co jsem se dozvěděla o Hance. Ale to sem napsat nemůžu protože by si to někdo přečet. Tak jsem si založila vypsávací blogísek. Pak vám někdy dám adresu.

Noc byla hustá. Přibraly jsme k sobě do chatky Vikinu a srazily naše dvě chatrné postele, takže jsme měly letiště a do toho všechny tři ulehly. Pak mě chvilku po půlnoci začal Štverdy esemeskama zvát k nim do chatky (bydlel s Morrim :D). Strašně, strašně ráda bych šla(i když už jsem byla odlíčená a v pyžamu), se Štverdym je vždycky děsná prča, ale D. a V. mě skoro násilím držely v chatce a prostě mě jednoduše nepustily. Ach jo.

A pak něco buchlo.

"Co to je?!"
"To je veverka, Dájo."
"Veverka? Daji... Vikino.. to nemůže být veverka, co by tady asi tak dělala v jednu v noci?"
"Je to veverka! A mlč!"

:D A pak mi to došlo, že se ve skutečnosti děsně bojí a rači nepřemýšlí, co to je. Mám občas trošku delší vedení, holt. A ráno byla další rána. Tentokrát mnohem, mnohem větší.

"Co to je?" (Vikina+Dája)
"Veverka vole."

:D

A druhý den už ale popisovat nebudu. Beztak to nebylo nic zajímavého. Akorát že jsem promokla až mi pod bílým tričkem prosvítala černá podprda a v Teplicích jsme si celá třída házeli hackysackem a komusi se to jednou podařilo napálit do postarší paní :D.

Myslím že se ani nemusím loučit, stejně tenhle článek nikdo nečet :D.
 


Anketa


Komentáře

1 alouette | Web | 20. června 2009 v 20:45 | Reagovat

... klidně jsi se rozloučit mohla, já článek četla.. :-) btw, skvělý zážitky :-D

2 Nikol <3 | Web | 20. června 2009 v 22:01 | Reagovat

já to četla:D prej co to je? veverka vole xD a pippies máme ve škole taky xD dokonce ve třídě xD přesně jak řikáš: To si s sebou na výlet vzalo žehličku na vlasy, chechtá se to na celé kolo takovým tím husím smíchem smutným věcem (i nevtipným a trapným), nechává si to nést tašky ubohými kluky a ještě to pak na ně dělá voči, na túru si to bere značkový hadry etc. u nás si to vzalo nejenom žehličku, ale i kulmu, fén a já nevim co ještě. Do lesa to chodilo v džínách a tričku z New Yorkeru, boty Adia, tuna mejkapu, jen aby je náhodou kluci neviděli v teplákách. To naše ,nižší' společnost chodila v teplákách, odlíčená, vlasy v culíku a normální tenisky xD

3 °Moonie | Web | 21. června 2009 v 1:56 | Reagovat

°Blondýnky mlčí, no já se poseru :D Pardon :D
°Ježiš, tam popravdě řečeno, v takových chajdách bych asi fakt nevydržela, ble.

4 Kája | Web | 21. června 2009 v 11:23 | Reagovat

Dlouhý článek :-) už vím jakou to dá práci přečíst, budu si muset dávat pozor.

Budík zvonil 5:30 ? Tak to mi nevadí. Když zazvoní po páté hodině, tak klidně a bez potíží vstanu, jsem takový ranní ptáče.

15 kiláku? Hele, já bych to zvládla, ale moje třída je TAK lenivá, že ani na našem výletu nebyli schopni jít dvaapůl kilometrů pěšky.

Že jste si povídali do půlnoci? Já bych usla. Stejně, jako brzy vstávám, musím i brzy chodit spát.

5 Kája | Web | 21. června 2009 v 11:24 | Reagovat

A ve které te vesičce v Beskydech bydlíš?

6 flopssy ♥ * | Web | 21. června 2009 v 11:41 | Reagovat

ahoj,máš mooc pěknej blog - hele nemohla bys tady pro mě hlásnout http://simpsnovi-webs.blog.cz/0906/sonb-zacina ráda oplatím tak kdyžtak napiš pp  :-) jo a jsem tam jako Flopssy, a jestli chceš diplomek za hlas,tak jen napiš kolikátej to byl :-D

7 D-Re-A-Me-R | Web | 21. června 2009 v 19:10 | Reagovat

Héé.. škoda, že jsem tam taky nejela.. Ale příští rok si vemem do parády ty, já, Hani a bude prča :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama