Zalezte do nory... možná potkáte Pedra.

13. května 2009 v 20:17 | Bláznivá^^ |  Feelings and dreaming ♥
Dneska mám takovej splín. Takže si mě nevšímejte, ok?

Přijde mi, že jsou všeci děsně divní. A taky neféroví.

Víte občas mi přijde, že Klára na mě buď(nějakým divným nevysvětlitelným způsobem) žárlí, nebo mě jenom chce ztrapnit. Škoda, že o tomhle blogu ví. Jinak bych se o tomhle rozepsala víc. No nic. Další bod.

Je mi líto, že na mě Ivuška sere. Neodpovídá mi na SMSky, v baletu, když se náhodou potkáme (ona je jiný ročník), je to akorát čau, jinak se baví akorát tak s Klárou a Jančou (jinou Klárou), které já nenávidím. Teda, ony spíš nenávidí mě. Je mi líto, že zapomněla na moje narozeniny. Ne, nezapomněla, přála mi. O týden později, se slovy, že dárek pro mě "tady" nemá. Už je to bez čtyř dnů měsíc, co jsem měla narozky. Možná jsem hnusná, ale abych řekla pravdu, čekala jsem, že mi dá aspoň tu blbou čokoládu, který mi vnucuje každý. Zvlášť, když jsme měly tak dobrý vztah. Je až ironické, že já jsem se s tím dárkem pro ní (dneska má ona narozeniny), s tím vymýšlením a vybíráním strávila spoustu času. Koupila jsem jí nádhernou anti-stresovou "područku" - krávu, stejnou, jako mám já. Je ze SPARKYSU z Ostravy (v téhle prdeli jí neseženete :D), byla dost drahá a k tomu mám pro ní ještě mini lesk na rty. No, dárek jí donesu v pátek, dneska sice byla v baletu, ale předtím mi říkala, že tam nebude, takže jsem to nedonesla. Schválně vám pak řeknu její reakci.

Vadí mi, že do našich baletních hodin chodí i dcera učitelky - Jana. Ona nějaký spešl talent není, spíš je dobrá protože už má hodně odtancováno - už absolvovala i druhý stupeň. Takže, tančí hezky. Ale myslí si o sobě děsně moc. Není jí blbé pomlouvat nás před náma, není jí blbé tvrdit, že "to vystoupení bychom zatančili my líp!", že máme doma asi pračku z roku raz dva tři, když mi nevypere skvrny od deáče, že strašně dupeme a všechno možné (prostě děsná kritika našeho ročníku) a pyšně nám ukazuje, "jak by to mělo vypadat".

To je nefér.
 


Komentáře

1 J E A L O U S (web friend) | Web | 13. května 2009 v 20:20 | Reagovat

Víte občas mi přijde, že Klára na mě buď(nějakým divným nevysvětlitelným způsobem) žárlí, nebo mě jenom chce ztrapnit. Škoda, že o tomhle blogu ví. Jinak bych se o tomhle rozepsala víc. No nic. Další bod.
....to jsem nějak nepochopila...?!
ale jak vidím, tak ses měla špatně... :-(

2 D-Re-A-Me-R | Web | 14. května 2009 v 15:04 | Reagovat

Bohužel, život je nefér, Kájo.... Ale znáš to ne? Život je pes a žít je psina (nebo nějak tak xD)... Tak hlavu vzhůru, bude líp.. (nebo taky hůř*jo, jsem pesimistka xD*)

A kdo je ten Pedro?? xD (moc se ptám, já vím :) )

3 Marley | Web | 14. května 2009 v 15:11 | Reagovat

No škoda, že se o tom nemůžeš rozepsat. Ale někdy máme dny, kdy nám připadá opravdu všechno nefér a jindy jsou dny, které jsou fakt k nezaplacení. A ty máš bohužel ty špatné...tak držím palce ať to do dalších dnů vydržíš ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama