Osmnáctého května.

18. května 2009 v 20:14 | Bláznivá^^ |  Dení(k) žvásty
Už vod rána bylo totální vedro. Protože jsme celá škola neměli první hodinu a mě nejel autobus na druhou, jela jsem s bratrem už o čtvrt na 8 k babi. Nasnídali jsme se, já se pokusila se učit (ale neúspěšně, copak můžu za to, že na ÓČKU zrovna hráli Amy McDonald, Red Hot Chili Peppers atd...?). Když jsem pak petala do školy, potkala jsem svého nejoblíbenějšího maturanta :D.

...jdu, vidim vystupovat z jakési nablýskané káry asi 6 borců ve smokasu, tož tam kuknu, čumím - toho od někud znám -..., furt čumím, čumí i on, usmívá se, já ho poznávám a pokračuji v běhu do školy.

Do třídy jsem nakonec dorazila se zvoněním. Uf. Seděla jsem celá vyučování s Dajuš, takže mě furt brala boty, nebo mě lechtala až jsem pištěla :D. Nebo jsem se smála s Radkem, který sedí normálně za Klárou - dnes za mnou božím hlodům. Jo, a Dája mi na rameno obrovským písmem napsala I ♥ Morri. Několik lidí se mě ptalo, co to je.

"Takže to psala spolužačka, Káji...? Hm... Morri..."

Vážně paráda :D. V češtině mi učitelka zabavila jednu takovou... mojí "pohádku". No víte měli jsme převyprávět nějakou pohádku do "vtipné" verze... a já jsem převyprávěla Červenou Karkulku do Zhulené Hildegardy. :D (Pak když jsem jí potkala ve městě, tak řekla, cituji: "Četla jsem si tu 'pohádku'... je to docela hustý" :D Nejvtipnější na tom je, že jí je asi 60, takže jsem měla co dělat, abych nevybuchla přímo před ní :D)

Po obědě jsem se šla podívat, kdy "můj" maturant maturuje. Ve středu, chudák, už od osmi. (Fyzika, Čeština, ZSV (základy společenských věd, to tam měla většina :D), Angličtina :D). Škoda že to je, když je vyučování, jinak bych mu šla fandit. Vážně.

(Víte, fakt dala bych si říct, ale ani Klára mi nevěří... O:))

Místo na ZAV jsem šla k babi, chvilu pištěla na flétnu a pak petala do hodiny flétny. Nuda jak něco. Navíc jsem nic neuměla, takže mě učitel pustil o 6 minut dřív :D (což dělá jedině když nic neumím a když je nasraný :D). Po velmi vyčerpávájící hodině baletu jsem ještě asi 20 minut baletila v sále na špičkách. Lituju moje kotníky, fakt, ještě se ani nevzpamatovaly z víkendového "tréninku".

(S)Mějte se. (To včera vymyslel kámoš :D)

Bláznivá^^
 


Komentáře

1 J E A L O U S (web friend) | Web | 18. května 2009 v 20:20 | Reagovat

...a já ležím doma zahrabané v peřinách, spím 20 hodin denně, usrkávám čaj..a vy se dobře bavíte :D
IRONIE OSUDU!!!!
ještě když je tak krásně....:'(

2 I G N O R A N T E | Web | 18. května 2009 v 21:08 | Reagovat

mám taky odpadla první hodina kvůli maturitám a zítra máme dokonce jenom tři!

3 D-Re-A-Me-R | Web | 19. května 2009 v 16:54 | Reagovat

[2]: to je nefér! My dneska měli šest hodin.. a nuda jak něco... hek.

Hej, já bych do toho šla s tebou, Káji.. sehnala bych třásně a dělaly bychom mu křoví xD...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama