{...čtvrtek 7...}

7. května 2009 v 18:58 | Bláznivá^^ |  Dení(k) žvásty
Ráno jsem se, protože "naši" maturanti měli mít poslední zvonění, vyzbrojila plnou kapsou drobných a už po příjezdu busu ke škole mi bylo jasné, že jsem udělala dobře.

Jako první na mě vyskočil "travnatý muž", neboli kluk naší sousedky v úžasném oblečku "z trávy". Tomu jsem zdrhla. Pak mě jakási "sestřička" donutila zaplatit "poplatek" a zatím jenom s natisknutým datumem na tváři jsem vešla do třídy.

První i druhou hodinu nic, o velké přestávce jsem šla s holkama do shopu pro lízátka. Už jsme šli zpátky a - ha! Můj oblíbený maturant (převlečený - vlastně namalovaný za Jokera (čímž si u mě neuvěřitelně "šplhl", - všichni milujeme Heahta...!)) stál ve dveřích. Mé dvě společnice - Dáju a Kláru normálně pustil, ale já jsem šla jako poslední tak do dveří strčil nohu a nastavil sáček na prachy. Ostatní začali žvanit něco jako "Řekni jí něco" tak pak z něho vylezlo něco jako "Čau". Hodila jsem mu tam část svého obsahu kapsy a pádila do vyučování.

V zemáku nás navštívila 4.B - třída s Jokerem :). Zase jsem přišla o část svého jmění. Bylo mi divné, že mě "Joker" nezmaloval ani nic, asi jsem to zakřikla. Už se chystali odejít, když si "Joker" vzal od Mikese šlehačku, zamířil ke mně, strčil mi jí před nos, já se natáhla co nejvíc to šlo dozadu - a on, ten hajzl :D, mi tou šlehačkou pěkně pošlehačkoval tvář. Nefér. Jako JEDINÁ z naší třídy jsem to odnesla šlehačkou. Nebyla to náhoda, to došlo všem. Hajzl :D.

V chemii nás pak přepadla 8.A8, všechny nás nastříkali nějakýma děsně smradlavýma sprejema a nakreslili nám do sešitu k rozepsanému chemickému vzorci rtěnkou srdíčka. Pár spolužáků - nedobrovolníků tam pak muselo tančit makarénu :D.

No a výtvarka byla nejlepší :D. Jsem seděla vedle Karotky, takže jsem mu mohla "vylepšovat" výkres různýma mini-kresbičkama - jako jsou třeba kondomy, sluníčka, trencle (Adidas :D), srdíčka, zmrzliny atd. Vypadál nasrátě, počmáral mi celou ruku fixem a tužkou. To bylo první výtvarku.

Druhou hodinu výtvarky jsem pro změnu "pomáhala" s výkresem Štveráčkovi. Jemu vylepšuju výkresy děsně ráda, tak jsem mu nad jeho postavy v pohybu dokreslila srdíčko, sluníčko, zmrzlinu, kondom a jiné. Pak ho výtvarkářka sprdla, že "to slunko je ale hnusné!", ale nepráskl mě, je to formát.

On mě vlastně nepráskl ještě nikdy, i když mu pravidelně vylepšuju výkres :D. (Třeba minule jsem mu udělala chlupatého muže z nějakého chlapa... vylepšila palmu atd :D). A na obědě jsme si s Klárou s tím Štveráčkem sedly :D. A pak jsme petaly obě na bus... mám takový pocit, že ho Klára stejně nakonec nestihla, zato já jo.

Už se těším, až budem mít Poslední zvonění my. I když... chudáci teď mají svaťák a pak maturity. Nechtěla bych :D. A když o tom tak přemýšlím, tak mi škola bez "mého oblíbeného maturanta" bude chybět. Fakt. :D (Když si vzpomenu na obědy... divoké gestikulace, mávání, dnešní šlehačku, "řekni jí něco" dneska u dveří..... :D *předčasná nostalgie*)

Mám takový neblahý pocit, že bych měla tenhle článek nějak uzavřít. Takže - oficálně ho uzavírám, mějte se(x).
 


Anketa


Komentáře

1 LaĐy_kLaR{i}S *_* | Web | 7. května 2009 v 21:29 | Reagovat

úplně jsi zapoměla na to jak mory hodil držku z lavičky, jak létala rýže jídelnou a na HROZNA :D

2 Nikol | Web | 7. května 2009 v 21:45 | Reagovat

takový zážitky omg:D to u nás ve škole je hrozná nuda :D i když já měla dneska a včera ředitelský volno :P

3 zvejkazcqa_(oO)_ | Web | 8. května 2009 v 9:06 | Reagovat

Jééj, taky poslední zvonění :-D koukamže to byla docela srandááá :-D ale jako nechtěla bych to jako jediná schytat tou šlehačkou :P :-D i když, co si budem povídat, když si vzpomenu, že od nás ze třídy to někdo schytal i pěnou na holení, anebo tou nejhorší věcí, zubní pastou, a nebo ještě tim horším - sprejem, který smrděl jako doopravdický ho*no - tak myslímže si dopadla ještě dobře :-D taky dobrá byla hanka, ona má uplně blonďatý vlasy, a ono se to marurantům líbilo, takže vždycky když k nám do třídy přišli, tak jí tam udělali barevný proužky odstínů spousty barev  :-D no poslední zvonění je dycky sranda :-D

4 I G N O R A N T E | Web | 8. května 2009 v 13:41 | Reagovat

u nás to bylo na poslední zvonění podobný.oktáva áčko to měli ve stylu barbie>všichni byli v růžovim a řvali píšničky od abby a oktáva béčko to mělive stylu hippie.všude kreslili rtěnkama hipízácký znaky na nápisy B8 a A8 a to nám rtěnkama kreslili i na tváře čela na na všechno možný.kdo odmítal dát peníze,toho pomalovali rtěnkou nebo postříkaly octem.byla prdel.na školnim hřišti ze svejch aut složili nápis:A8 a po celí škole rozhazovali řepku olejku a barevný papírky s nápisama,co jakej učitel za celejch těch osm let řekl srandovního.prost prdel mno!

5 Deníí | Web | 9. května 2009 v 12:08 | Reagovat

jo muj bracha taky blbnul :D

6 °Moonie | Web | 9. května 2009 v 22:28 | Reagovat

°No vidíš, tak to jste si poslední zvonění celkem užili :D U nás byl tak nehorázný bordel :D Všude po zemi voda, kelímky a popcorn :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama