{...úterý 21...}

21. dubna 2009 v 18:18 | Bláznivá^^ |  Dení(k) žvásty
Probudila jsem Hubču smrkáním. Mori mě postříkal houbou. Vymyslela jsem názvy případných Moriho firem: Moriho pokušení, Mori a přátelé, Štverdy a prostitut etc. :D. Angličtinář sprdl Kláru. Dája mi mačkala svaly. A sežrala půlku oběda....

...když už jsem u toho oběda... :D. V jídelně bylo málo místa, zamířila jsem ke stolu, kde bylo volno pro čtyři ale současně se mnou tam zamířili i maturanti. Jeden borec si už už chtěl sednout, ale já jsem ho sprostě vyrazila - přisunula jsem si tácek tam, kde si ho chtěl dát on :D. Ostatní, už sedící maturanti, se děsně smáli, tomu chudákovi :D. Shodou okolností jsem seděla vedle svého "oblíbeného" maturanta - toho, co mi na Mikuláše namočil xicht do mouky a toho, co mi bral banán.

Pak si jeden z maturantů chtěl nabrat polívku, otevřel hrnec, a už už se natahoval pro naběračku, ale přiskočila jsem já a drze jsem mu jí vyfoukla před nosem :D. Ostatní se začali smát a on nechápal :D. Celou dobu co jsem jedla na mě ten "oblíbený" maturant čuměl. Dělala jsem, že to nevidím. (Mimochodem, seděli jsme u stolu i s jedním borcem, kterému jsem kdysi do polívky hodila hrozen a on ho pak snědl :D). Když jsem si pak ale po obědě šla číst, zrovna kolem procházel ten "můj" maturant a neodpustil si něco jako: "To na tom obědě bylo dobrý... jsi hvězda dnešního oběda..." :D LOL. A když mě pak za hodinu potkal znovu (přesněji řečeno mě uviděl) tak mi ještě aji zamával :D.

Ale to jsem se nějak rozepsala. Takže pokračuji v "minulém" způsobu článku: Skoro jsem dočetla knížku od Lenky Lanczový "Panna Nebo Blíženec". V bridži jsem absolutně nevnímala a místo toho si pořád pouštěla eMPé3jku a Love Story od Taylor Swift.

Zjednodušeně řečeno to byl další klasický den. Zítra jdeme se Sašou do zveráku koupit Hubčovi lepší "flašku" na vodu, ta, co má, je debilní.
 


Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama