{...sobota 25...}

26. dubna 2009 v 19:33 | Bláznivá^^ |  Dení(k) žvásty
Tahle sobota byla asi nejlepší za nějakou tu dobu.

Vstala jsem už za deset osm bleskovou rychlostí, protože mi nezvonil budík, který byl na půl a ve čtvrt na devět už jsem seděla v našem vyhřátém a smradlavém autíčku a jela s taťkou na nádr.

Míša (kámoška z Havru :))přijela půl pět. Zašli jsme do Hrušky koupit nějaké slazené minerálky a taky TUCky a jeli dom. Vzali jsme Hubíka ven (Míša z něj byla úplně podělaná :)) a hrály mini-tenis (taková blbina, námi jinak pojmenovaná hra TUCER :)). Pak jsme prostřely na oběd a za nedlouho se venku jedly špagety a slepičí vývar.

Míša mi pomohla dát do krabic bárbíny a takové kraviny a popsat to, abychom to mohli dát na půdu, už se to na chodbě válelo dobrý měsíc :D. Busem ve tři čtyřicet sedum jsme jely do města, daly si obě úžasnou vanilkovou točenou zmrzču a když jí slízaly tak jsme šly do blízké čajovny U Slunce.

Já jsem si dala svůj milovaný Mate Carnival a Pittu Afroditu, Míša zase Sladké pokušení šejka Mohammeda, Mátové mléko a Frappé Karamelové pokušení. Dobré dvě hodiny jsme si povídaly a drbaly, načež jsme busem 18.23 odjely zase zpět dom :). A tam jsme si napustily vanu plnou voňavé relaxační pěny CAMAY a dobrou hodinu se ráchaly ve vodě. To byly hlášky a hlody :D. (Míša mi vyhrožovala, že mě sežere Krakatice, když nedám ty nohy pryč, nebo jsme si mazaly pěnu po hlavě atd... :D)... až jsem měla pocit, že nám je ta naše mega-rohovo-trysková vana malá :).

Pak si Míša dala s mými vetchými a bratrem párek (já byla přecpaná :D) a po krátkém tvoření jakéhosi ležení jsme si pustily Míšin oblíbený film Freaky Friday - v češtině Mezi Námi Děvčaty. A usnuly jsme mrtě brzo, ještě dřív, než normálně chodím spát do školy....

(Ten hajzl Hubert mě za celý den dvakrát pochcal a jednou posral. Ale to jen tak mimochodem.)
 


Komentáře

1 Uva | 26. dubna 2009 v 20:20 | Reagovat

wow dost nabitej den :)
hele zajímavá náhoda já taky v sobotu koukala s kámoškou na Mezi námi dvěčaty :D.

2 Deníí | Web | 28. dubna 2009 v 6:54 | Reagovat

Tak to teda mate teda dobri.. ja koukala zase taky na nejakou capovinku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama