{...sobota 18...}

19. dubna 2009 v 18:09 | Bláznivá^^ |  Dení(k) žvásty
Jak už jsem psala, měla jsem taneční soustředění. Hned, jak jsem se po něm vrátila k babi, na mě už čekali rodiče a brácha. Asi za půl hodiny jsme vyrazili - směr Havířov.

Za hoďku jsme dojeli do Ostravy, kde jsme se stavili do Takka a já si vybrala úplně boží černou podprdu a k tomu kraťáskové "spoďáry" a všechno mi to zaplatili rodiče :). Ach :D. Pak jsme se stavili koupit si švédské masové kuličky v balení domů a v tom samém obchodě/bistru jsme si poručili každý párek v rohlíku.

Další zastávka byla v Kauflandu - oddělení zverimex. Ujala se nás jakási paní a doporučila nám klec, podestýlku, flašku na pití i žrádlo pro křečka, kvůli kterému jsme vlastně do Havru jeli.

Do půl hoďky už jsme zvonili u babičky v Havířově. Velmi křečovitá návštěva. Taťka babču nemá rád, mamka tam skoro brečela když jí začala babička vracet dárky, které jí (nebo ještě žijící skoro 97mi leté prababičce) dala, bratr tiše popíjel čaj a já si povídala s prababičkou. /Je mi úplně jedno, že za pět minut nevěděla, co jsem jí řekla. Potřebovala si popovídat./

Jenom na skok jsme šli k tetě, ta mi popřála a dala nádhernou bílou bundu a jelo se za našimi známými, se kterými jsme byli i v Maďarsku, pro toho křečka.

Hned se mě ujala desetiletá Eliška vlastnící toho (a ještě spoustu dalších) křečků. Pomohla mi postavit tu nechutně drahou klec a pak mi ukázala mého křečka. Pojmenovala jsem ho Hubert. Ale říkám mu Hubi :D. Ještě asi hodinku jsme pobyli u ohně a všichni kolem mě se cpali uzeným. Skoro v 11 v noci jsme vyjeli domů.

Okamžitě po příjezdu jsem šla dát chudákovi křečkovi, (který byl několik hodin v kleci, kde se na něj všechno řítilo - v autě a dokonce i bez podestýlky a žrádla), tu podestýlku, žrádlo a pokusila jsem se připevnit i flaštičku s vodou. Podařilo se, ale bylo to příliš nízké na křečka. Takže se ani jednou nenapil.

Kolem jedné jsem vyčerpaná usnula, Hubert spokojeně trhal roličku od toaleťáku a měla jsem v pokoji bordel a zimu.
 


Komentáře

1 ZuZa | Web | 19. dubna 2009 v 18:17 | Reagovat

si 0 uboha...hnusna

2 LaĐy_kLaR{i}S *_* (web friend) | Web | 19. dubna 2009 v 19:16 | Reagovat

jéé..cu taky křečka :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama