{...pondělí 20...}

20. dubna 2009 v 19:31 | Bláznivá^^ |  Dení(k) žvásty
Nemám ráda zubaře.
Jasně, chodim tam jenom jednou za půl roku, ale dneska o čtvrt na osum jsem měla obzvlášť bobky - i když jsem věděla, že žádnej kaz nemám. Nu což, vytrhla mi jeden zub. Ale nebolelo to. Kýval se.

Za deset minut už jsem petala do školy v nové nádherné bílé bundičce a byla mi trochu kosa. Celé vyučování jsem prosmála. Tak třeba, když mi Dajuš chtěla na záchod hodit můj debilníček, tak mi to předem neoznámila a debilníček spadl do záchoda. Takže ho pak lovila. Nebo jsme se s Klaruš pošťuchovaly v ajině a ona mě vyhecovala, abych si tak co nejvýš nadzvedla... poprsí :D. Nejsem žádný béčko, tak jsem to udělala, jenomže učitel si toho tak trochu všim a dost divně čuměl :D. Nebo jsme na sebe s Klaruš furt pokřikovaly český název té kdysi slavné skupiny Take that!. (Jednoduše jsme na sebe všude řvaly "VEM TO!")

V ZAVu jsem psala soutěže a domluvila se s tíčrem na tom, že se mnou počítá na květnové soutěži. Musim ale ještě dát do kupy zbytek týmu. Paráda. Hudebku jsem stěží přetrpěla já i učitel. No, nejde mi to. Vlastně taky aby šlo, když jsem nehrála 3 týdny :D O:).

No a pak jsem šla do baletu a totálně se (jako vždy) odrovnala a doma jsem si dala kousek čokošky a Hubikovi dala pomeranč. (Mimochodem, ten hajzl malý nejen že sere z klece, ale tu podestýlku, kterou tam má, úplně "rozhobloval" zubama, místo kousků dřeva (či čeho) tam jsou piliny :D).
 


Anketa


Komentáře

1 LaĐy_kLaR{i}S *_* (web friend) | Web | 20. dubna 2009 v 19:41 | Reagovat

jak na tebe ten profesor čuměl...sem totálně nemohla :D a VEM TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama